Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Stare Jaroszowice - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój na wynajem w Starych Jaroszowicach niedaleko Bolesławca. Pokój z z dostępem do wyposażonej kuchni, łazienki z dwoma toaletami oraz przedpokoju. W mieszkaniu trzypokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy Zagrodno

Zagrodno(Stare Jaroszowice + 18 km)

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy pod działalność. Zapraszam do oglądania i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,86 m² 51,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec prezentuje ofertę wynajmu nowego, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 67,86 m , położonego na parterze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł18 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w stylu retro centrum Gryfowa, najem okazjonalny. Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie urządzone w klimatycznym stylu retro. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bolesławiec, nowe mieszkanie 2-pokojowe, miejsce postojowe, wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem w nowym budynku przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł100 m² 7,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Msr Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone na nowym, cichym osiedlu w Łaziskach (zaledwie 3 km od Bolesławca).

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 26 m2 , położone w nowym budynku przy ul. Witosa. Lokal usytuowany na 2-pietrze, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zebrzydowa

Zebrzydowa(Stare Jaroszowice + 17 km)

5 040 zł2 520 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 2520,00 m . Teren z dogodnym dojazdem, zlokalizowany na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Rynek

Stare Miasto,Bolesławiec(Stare Jaroszowice + 8 km)

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do wynajmu kawalerkę w Bolesławcu w Rynku. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 29 m2, - położone na drugim piętrze , -piwnica do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łaziska

Łaziska(Stare Jaroszowice + 4 km)

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

DO wynajęcia, nowoczesny dom wolnostojący Z antresolą, tarasem I garażem, łaziska-kruszyn,gmina bolesławiec. Wgn Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Stare Jaroszowice

Stare Jaroszowice,dolnośląskie

580 zł70 m² 8 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokoje na wynajem w Starych Jaroszowicach niedaleko Bolesławca. Wolny pokój czteroosobowy z dostępem do kuchni, łazienki z dwoma toaletami oraz przedpokoju. Dodatkowo lodówka, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Stare Jaroszowice

Stare Jaroszowice,dolnośląskie

600 zł25 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Dom wolnostojący. Cena: 600 zł netto za osobę /miesiąc (ogrzewanie, prąd, woda w cenie)

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij